Wybory do Sejmu 2023

Szanowni Państwo,
Ulotka ta powstała, aby ukazać problemy, które uważam za bardzo ważne. Na tyle istotne, że angażowałem się w ich realizację. Wspierałem ludzi, którzy je realizowali lub sam wiele z nich inicjowałem. Sprawy te są bardzo ważne dla wielu kandydatów w okresie wyborów parlamentarnych. Niestety zaraz po wyborach bardzo często o nich zapominają.

Kim jestem?

Ukończyłem w życiu wiele szkół. Zaczynałem od zawodówki, a skończyłem na uniwersytetach. Posiadam tytuły inżyniera i magistra, ale przede wszystkim przeszedłem szkołę życia.
Pracę rozpocząłem nie mając skończonych siedemnastu lat, jako pracownik produkcji rolnej w PGR-rze, Później były mieszalnie i suszarnie pasz, kotłownie i fabryki. Edukację życiową odebrałem również będąc podchorążym, a później oficerem Wojska Polskiego. Kolejne doświadczenia zdobyłem będąc nauczycielem, urzędnikiem państwowym, samorządowym oraz radnym miejskimi powiatowym.
Mam z czego żyć. W przypadku dostania się do parlamentu MOJĄ DIETĘ POSELSKĄ PRZEZNACZĘ NA CELE SPOŁECZNE. Od wielu lat współpracuję z wieloma organizacjami pozarządowymi. Ponad 20 lat prowadzę bezpłatny Punkt Porad Obywatelskich.
Mam wspaniałą żonę, trójkę samodzielnych dzieci, pięcioletniego wnuczka, niesamowitego kundelka i kota dachowca. Jestem zwykłym obywatelem, którego dotykają przyziemne sprawy, m.in.: jak utrzymać rodzinę, problemy ze służbą zdrowia i wiele innych codziennych wyzwań. Jestem morsem, rowerzystą, przedsiębiorcą, nauczycielem, ale przede wszystkim społecznikiem.

Chciałbym dalej aktywnie, ale też skuteczniej działać na rzecz naszej lokalnej społeczności.

Właśnie z tego powodu ubiegam się o mandat posła na Sejm RP. Kandyduję, bo w mojej działalności społecznej poznałem bardzo dobrze problemy zwykłych ludzi. Kandyduję również dlatego, że mam do tego kompetencje wynikające z mojego wykształcenia, doświadczenia życiowego, samorządowego i zawodowego. Kandyduję właśnie po to, żeby móc pracować dla Państwa efektywniej. Mandat posła pozwoliłby również skutecznie pomagać ludziom.

Razem naprawdę możemy zdziałać wiele dobrego, Nie czekaj. Nie narzekaj. Działaj. Liczę na Twój Głos.

Głosować na mnie mogą wszyscy mieszkańcy Koszalina, i powiatów: koszalińskiego, kołobrzeskiego, sławieńskiego, białogardzkiego, szczecineckiego, drawskiego, świdwińskiego, choszczeńskiego i wałeckiego. Dziękując za dotychczasowe zaufanie proszę o państwa głos 15 października 2023 roku. Będę również wdzięczny za przekazanie mojej prośby swoim bliskim i znajomym.

Popierasz program odebrania władzy politykom i przekazania go społeczeństwu. Prześlij mój program znajomym. Razem możemy zmienić Polskę. Nie czekaj. Nie narzekaj. Działaj. Liczę na Twój Głos.

W okręgu 40, na liście nr 2 wybierz dwie jedynki.

Jestem człowiekiem AKTYWNYM, moją działalność możesz sprawdzić klikając poniżej:

Mój Facebook

Tik Tok @roman_wisniewski

YouTube @roman.wisniewski

#ZWA_Aktywni

#Sprawa_dla_Romana

#Wspieramy_się

#Moja_polityka_RW

#Radny_RomanWiśniewski

Możesz również polubić